fbpx

Програма поїздки під час якої відвідаємо:

1. Золочів
Це замок так званого бастіонного типу. Золочівський замок будувався за всіма зразками та новинками європейської твердині того часу. Також на подвірї замку свого часу був побудований Китайський Палацик та було розміщено Камені Бажань з зашифрованими надписами Тамплієрів.

2. Пліснецький Монастир
Він є одним із добре відомих в краю та за його межами осередків чернецтва в Україні, оповитого славою княжого походження. Доля цієї давньої чернечої обителі, Її заснування, початки діяльності пов’язані із старовинним містом Пліснеськ, яке згадується у давніх літописах 1180 р.

3. Підгірці
На замовлення коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського французькі архітектори Андре дель Аква та Гійом де Боплан побудували палацовий комплекс дивовижної краси. Він вважався одним з найкращих у цілій Європі. Пам’ятаєте, куди д’Артаньян привозив підвіски? Саме Підгорецький замок був вибраний на роль Лувра у фільмі про трьох мушкетерів. Підземеллями замку блукає Привид Білої Пані.

4. Олесько
Цей замок першим в Україні став замком-музеєм. Власне тут народився король Польщі Ян ІІІ Собеський, провів свої дитячі роки гетьман Богдан Хмельницький. У замку зберігються цінні музейні експонати, у замку знімалось дуже багато сцен з історичних фільмів, бо ж його старовинні інтер’єри – це вже готова декорація.

5. Підкамінь
На околиці знаходиться цікавий острівець старовини: храм ХVІІ-ХVIII століть і неподалік велетенський камінь-легенда. Саме через ці два об’єкти дійсно почуваєшся як у давнині. Важко описати враження від Підкаменя – це дійсно потрібно просто бачити: надзвичайно мальовнича природа, дзвіницю монастиря видно вже за багато кілометрів до самою населеного пункту, вкриті лісами пагорби – і цей дивовижний, магнетичний камінь, оточений козацькими хрестами та могилами…

Під індивідуальні замовлення